wtorek, 22 listopada 2011

Sok acai

Jagoda acai pochodzi z Brazylii, a dokładniej z dorzecza Amazonki. Acai posiada: witaminy (C, B1, B2, B3, E), fosfor, potas, białko,enzymy odpowiedzialne za odpowiednie funkcjonowanie komórek, zdrowe kwasy tłuszczowe omega. Regularne picie soku z jagód acai po pewnym okresie pozwala zauważyć polepszenie samopoczucia, zwiększenie energii. Dłuższy okres spożywania acai pomaga w walce z cholesterolem, problemamiu układu trawiennego oraz wzmacnia układ odpornościowy.

Sok z acai jest jedną z dwóch form jakie uzyskamy na rynku ( druga forma to tabletki). Opinie konsumentów wskazują jednogłośnie, że sok jest jedną z dwóch, a zarazem najlepszą formą. Tabletki podczas tworzenia tracą wiele właściwości leczniczych ze względu na wrażliwość tych substancji na bardzo wysoką temperaturę, produkty farmaceutyczne z reguły potrzebują ingerencji wysokich temperatur. Przez utracenie tych właściwości osoby biorące tabletki nie odczuwają zmian w samopoczuciu. Soki acai zachowują wszystkie witaminy oraz minerały ze względu na naturalny proces pozyskiwania go z owoców. Oczywiście znajdziemy "soki" będące z tak naprawdę nektarami. Prawdziwego soku musimy szukać w sklepach ze zdrową żywnościa dokładnie czytając skład na nalepce/opakowaniu.4 komentarze:

Adam pisze...

Polecam soki z acai firmy MonaVie. Więcej informacji zdrowiezacai@gmail.com

Marta Cios pisze...

Sok z Acai naprawdę działa, warto poczytać więcej na jego temat na stronie http://leczniczeziola.pl/1472/sok-z-acai-2

angel cichy pisze...

Ja co prawda nie miałam do tej poru okazji spróbować soków z jagód acai, ale przyznam, że bardzo bym chciała. z jagodami zetknęłam się w czasie mojej diety w której pomagał mi suplement http://www.acaiberryselect.pl/ , którego skład oparty jest właśnie na tych fantastycznych owocach. Mam nadzieję, że będą się one stawać coraz popularniejsze w naszym kraju i ich cena nieco spadnie :)

Anonimowy pisze...

warto poczytać o soku z acai na stronie http://acaisok.pl/ naprawdę wiele mozna się z niej dowiedzieć na temat jego własciwości, działania i tego, gdzie najlepiej kupić taki sok :)

Prześlij komentarz

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Hot Sonakshi Sinha, Car Price in India